top of page

Menedżer ds. Pozyskiwania Surowców Organicznych

Polska

Wymiar pracy

Tryb pracy

Pełen etat

Hybrydowa

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zorganizowanego Feedstock Supply Managera do naszej zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie koordynować umowy na dostawy substratów między Dostawcą a Biogazownią. Będzie odpowiedzialna za relacje z Dostawcami i będzie współpracować z zespołem Substratowym i Project Managerem. Praca na 50% będzie się wiązała z wyjazdami terytorialnymi.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@eei1.eu.

Jeśli pasjonujesz się zrównoważonym rozwojem i energią odnawialną oraz szukasz ekscytującej okazji do wywarcia pozytywnego wpływu, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w EEI 1. Jako Menedżer ds. Pozyskiwania Surowców Organicznych będziesz mieć szansę na wprowadzenie innowacji, budowanie partnerstw i przyczynianie się do tworzenia czystszej, bardziej ekologicznej przyszłości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rolnictwa, ochrony i inżynierii środowiska, odnawialne źródła energii - preferowane,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży rolniczej lub biogazowej.

  • Znajomość rynku rolnego, cen i produktów rolniczych w Polsce.

  • Znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją biogazu.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość j. angielskiego (mile widziana).

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie rozmów, nawiązanie współpracy z rolnikami / dostawcami substratu, koordynacja procesu podpisywania listów intencyjnych i umów.

  • Zarządzanie procesem dostawy surowców organicznych do produkcji biogazu.

  • Współpraca z dostawcami surowców, negocjowanie umów i warunków dostaw.

  • Planowanie i optymalizacja dostaw surowców w celu zapewnienia ciągłości produkcji biogazu.

  • Analiza i raportowanie efektywności wykorzystania surowców.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym biogazowni w celu maksymalizacji wydajności produkcji.

  • Audyty dostawców według wymagań RED II i RED III

O nas:

Zespół EEI1 Sp. z o.o. od ponad 10 lat działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji projektów biogazowych. Nasza firma zrzesza ekspertów z różnych dziedzin: prawników, menedżerów, finansistów i inżynierów, którzy wspólnie pracują nad sukcesem naszych przedsięwzięć.

Członkowie naszego zespołu mają bogate doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami biogazowymi w Wielkiej Brytanii, Skandynawii oraz Europie Środkowej. Specjalizujemy się w kompleksowym prowadzeniu projektów, zapewniając wsparcie na każdym etapie wdrożenia i uruchomienia instalacji biogazowych, w tym:
- Wybór dogodnej lokalizacji,
- Dobór substratów,
- Uzyskanie zgód i pozwoleń na budowę,
- Opracowanie projektu instalacji biogazowej,
- Przeprowadzenie prac budowlanych,
- Uruchomienie zakładu i zapewnienie mu 24-godzinnej obsługi.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, gwarantujemy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do każdego projektu.

bottom of page